Endomondo on palju põnevam kui Facebook!

Meie trennipäevik

Oleme läbinud nüüdseks tuhandeid kilomeetreid, et mitte öelda retsilt verstasid, nii sadulas, veesilmas kui ka jooksurajal. Tõuseme enne kukkesid ja magama lähme peale kanu.Kogume ja laename jooksu- ja rattakilomeetreid, julgustame, aitame ja näägutame. Oti seedimine on õnneks taastunud. Enam ta ei läkasta rajal. Endomondo valmistab lihtsalt raskusi. Oleme olnud tunnistajateks hunnitutele loodusvaadetele ja imetabastele kokkupõrgetele faunaga. Eestimaa on ikka nii ilus. (Lugeda selle tõsielustaari häälega). Enamus ihuliikmeid valutab aeg-ajalt, nõrgematel. Treenituse tase tõuseb iga päevaga ja oleme endi üle uhked ning loodame selle väljakutse ka edukalt lõpetada. (V.I. Lenin) Me oleme siis need püüdlikud, kes ennast või loodust trennituhinas pildistavad, kuna blogi on ju vaja pidada. Naudime ja mürame ennast meistriteks. Oskame nüüdsest rohkem hinnata ja väärtustada ka kosutavat spordihumalat.

(Henri Rahuoja)

Meie suureks ankruks on alati särav ja suurepärane Sandra Raju. Jagame teiega tema emotsioone:

Sandra Raju  "See on tõesti mega äge projekt - ma oleks siiamaani juba 3 trenni üle lasknud või veits lõdvemalt võtnud, kui mul sellist meeskonda taga poleks. 
Treener või mitte, kõik on inimesed ja uskuge mind, ausalt kah - see ettevõtmine motiveerib! Te olete ikka mega tublid. Isegi mul oli täna selline tunne, et kui keegi veel ütleb: “ujumine on ju mõnus ja rahustav tegevus” siis ma veits vihastuks. Minu respect teie suunas! "

Me kõik nõustume. Kui reede õhtul oled lõpetanud 7-nda päeva trenniga ja laupäeva hommikul 7.30 kell äratab, et kaheksandat päeva järjest rattale minna, siis ainus, mis motiveerib on see, et polegi ju teist valikut! Aga kui trenn saab tehtud, siis ohhh kui hea tunne see on...kui challenge´t ei oleks, siis tõenäoliselt oleks rohkem kui pooled trennid ära jäänud!

Jah, Endomondo jälgimine on palju põnevam kui Facebook - kes ja kui kiiresti jooksis, mis ringi jooksis, mis oli keskmine km aeg jooksus/rattal jne..

Väsimus on jalgades, aga vaim on virk. Suureks rõõmuks, ei ole me ainsad, kes selle katsumuse meeskondlikult ette võtavad. Møller Auto Viru on pannud kokku tiimi, et koos Raidiga alustada 23.septembril sama katsumust!

Muide, Rait lubas meile, et kui pool ära teeme, siis läheb lihtsamaks. Anname teile teada, kas paari päeva pärast on kergemaks läinud.