Nüüd läks käest ära

Meil ei läinud käest ära. Ilm läks käest ära. Varustus läks käest ära.

Tegelikult läks veel mitmeid asju "käest ära" ja juhtunud on palju. Alustades sellest, et rehvid lõhkevad nagu plaksukommid suus.

Eriti kurvalt läks tiimiliikmel, kes Lätti suuna võttis ja sinna ka jäi (illustreerivad pildid leiate allpool) :) Õnneks oli ta piisavalt teadlik ohtudest, sest eelmise nädala ühe tiimiliikme kurb kogemus oli õpetuseks kõigile. Aga alati ei päästa ka teadlikkus, sest õnnetus ei hüüa tulles ja proovile pannakse kõik ja maksimaalselt. Kaasas olid varurehvid (lohvid), aga juhtus nii, et lõhkes ka teine rehv. Kujutage nüüd ette, et olete Läti piiril, teil on maanteeratas, mille mõlemad rehvid on purunenud, teil on jalas rattakingad, mis pole mõeldud käimiseks. Kuidas käitute? Aga nagu meil kombeks, on igale probleemile lahendus ja nii ka seekord kui tiimiliige sai “hääletades” õnnelikult tagasi. 

Ka Sandra Raju ratas andis otsad ning meil tuli taas oma meeskonnale lisaülesanne võtta ja Sandra 36 km rattal paari tunnise etteteatamisega ära jagada. Küll on tore, et leidub härrasmehi ja Sandra kilomeetrid said rõõmsalt tehtud :)

Nagu allolevast pildigaleriist näha, siis ilmataat on meid mõnel päeval tuppa ajanud. Meil on äärmiselt hea meel, et saame kasutada IMPULS spordiklubi, et oma trennid tehtud saaks. Seal on ülimõnus bassein ja avar jõusaal, kus saab teha nii jooksu kui ka rattasõitu! Siiski kõik ei ole seda luksust veel nautida saanud, on tulnud ootamatusi, kus keset rattasõitu hakkab sadama sellist paduvihma, et ratas liigub vaevu 9 km/h ja kehal pole ühtegi kuiva kohta. Vihm vihmaks.. see on alati märg, aga kui mängu tuleb veel tuul, siis sellest võikski rääkima jääda. Keskmine km aeg rattal kukub kolinal 5-6 km/h ja sadulas olles tundub, et väntad ja väntad, aga ikka seisad paigal. Aga me ei virise, see kõik on kogemus ja eneseületus. Ja muide, esimene brauser, mis hommikul tööle tulles lahti läheb, ei ole mitte Outlook, vaid Ilmateade, et vaim õhtuseks katsumuseks oleks piisavalt vara valmis.

Aga midagi positiivset ka! Purustame rajal rekordeid ja seda nüüd, kus lõpuni on jäänud vaid loetud päevad! Uskumatu, kui kiiresti kasvab vastupidavus ja võhm. Jooksuajad on kõikidel märgatavalt paranenud ja kui tuul just päris vastu pole, tulevad ka rattarekordid! Ujumine on mõnus ja kõik kelle treeningkavas ujumist ei ole, kadestavad neid, kes vees mõnusalt meetreid kahlavad.

Püsige lainel, me pole veel lõpetanud!